Asuntoarea logo

Yhteystiedot.

AsuntoArea palvelee joustavasti. Tavoitatte meidät puhelimitse, sähköpostilla tai kasvotusten toimistoltamme. Toimistomme sijaitsee aivan Lahden keskustassa Hakkapeliitta-aukiolla, Yliopiston Apteekkia vastapäätä sijaitsevan kiinteistön toisessa kerroksessa. Tapaaminen voidaan myös sopia kotiinne tai haluamaanne paikkaan.

AsuntoArea Oy

2378253-5

Puhelinnumero

044 7272 990

Sähköposti

lahti@asuntoarea.fi

Osoite

Mariankatu 12 B, 2. krs, 15110 Lahti

Välittäjämme.

Risto Tuiskula
Yli 30 vuotta välittäjänä ja 25 vuotta yrittäjänä on tuonut tuhansia mukavia kohtaamisia ja paljon onnistumisia hyvinä kauppoina.

Yrittäjä, LKV
Risto Tuiskula
040 519 9139
risto.tuiskula@asuntoarea.fi

Tuomo Riihilahti
Paras palkinto minulle työstäni olet sinä, tyytyväinen asiakas.

Yrittäjä, LKV, kaupanvahvistaja
Tuomo Riihilahti
0400 682 431
tuomo.riihilahti@asuntoarea.fi

Raimo Kaulio
Hoidan asuntokauppasi onnistuneesti maaliin yrittäjän innolla, rakennus­insinöörin tarkkuudella ja yli 30 vuoden kokemuksella.

Yrittäjä, LKV, Rakennusinsinööri
Raimo Kaulio
0400 489 109
raimo.kaulio@asuntoarea.fi

Timo Mörksy
Asiakkaiden mukaan olen eleettömän tehokas ja cool, mutta kyllä onnistuneet kaupat tuovat aina hymyn huulille.

Kiinteistönvälittäjä LKV
Timo Mörsky
044 2700 007
timo.morsky@asuntoarea.fi

Marjo Hurskainen
Tarjoan kaiken osaamiseni ja aktiivisuuteni sinulle, joka haluat onnistuneet asuntokaupat kohtuullisella myyntiajalla.

Kiinteistönvälittäjä LKV
Marjo Hurskainen
040 932 2892
marjo.hurskainen@asuntoarea.fi

Laura Ulmala
Autan asiakkaita eri elämäntilanteissa aidosti kohdaten ja toimeksiantoihin perehtyen. Luottamus luo pohjan pitkille asiakassuhteille.

Kiinteistönvälittäjä LKV
Laura Ulmala
040 300 2334
laura.ulmala@asuntoarea.fi

Mika Lindén
Teen asunnonvälitystä ahkeralla ja aktiivisella otteella, jossa myynti­osaaminen yhdistyy todellisiin tuloksiin.

Myyntineuvottelija
Mika Lindén
044 975 8452
mika.linden@asuntoarea.fi

Heli Salonen
Huolellisesti ja hienotunteisesti tehty työ palkitaan. Parasta on asiakkaiden toiveiden ylittäminen.

Kiinteistönvälittäjä LKV
Heli Salonen
040 842 3377
heli.salonen@asuntoarea.fi

Marjut-Vesala Tuiskula
Markkinoinnin työssäni varmistan, että AsuntoArean innostunut työskentely­tapa välittyy myös yrityksen ulkopuolelle.

Markkinointi
Marjut Vesala-Tuiskula
040 717 8064
marjut.vesala-tuiskula@asuntoarea.fi

Yhteydenotto­lomake

"*" näyttää pakolliset kentät

Viestin aihe*

Kohteen tiedot

Osoite

Yhteystiedot

Nimi
Osoite
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Scroll to Top